OFERTA EDUKACYJNA

W naszym przedszkolu staramy się zapewnić wychowankom jak najlepsze warunki sprzyjające prawidłowemu rozwojowi, zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz budowaniu systemu wartości i prawidłowych postaw moralno - społecznych.

W CODZIENNEJ PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJ PRAGNIEMY DBAĆ O:
  • rozwijanie dziecięcej kreatywności w działaniu i myśleniu.
  • różnorodną aktywność twórczą dziecka,
  • zgodne współdziałanie w zespole dziecięcym,
  • możliwość samorealizacji i osiągania sukcesu przez dziecko,
  • interesujące zabawy i zajęcia prowadzone przez nauczycieli i instruktorów zajęć dodatkowych.
PRZEDSZKOLE OFERUJE:
  • różnego rodzaju imprezy i zabawy integracyjne na terenie placówki
  • (Bal Wszystkich Świętych, Mikołajki, Spotkania Wigilijne, Dzień Babci i Dziadka, Bal Karnawałowy, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka itp.),wspólne wykonywanie ozdób choinkowych i palm wielkanocnych, pieczenie ciasteczek i malowanie pisanek,
  • wycieczki
  • przedstawienia teatralne i koncerty muzyczne dla dzieci w przedszkolu i poza jego terenem
  • spotkania adaptacyjne dla dzieci nowych i ich rodziców w sierpniu
  • zajęcia dodatkowe: rytmika, gimnastyka, język angielski, religia
  • opiekę logopedyczną i konsultacje z psychologiem.
OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE:

Nasze przedszkole czynne jest od godz. 6:00 do 17:30. Opłaty pobierane są z góry do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe i przedstawiają się następująco:
  • Miesięczna opłata stała wynosi 460,00 zł (od września 2020), pobierana jest przez 11 miesięcy pracy przedszkola i nie podlega zmianie w miesiącu, w którym wypadają ferie.
    W przypadku rodzenstwa, za drugie i kolejne dziecko opłata stała wynosi 230,00 zł (od września 2020).
  • Oferujemy trzy posiłki dziennie, tj.
    • śniadanie
    • obiadek dwudaniowy
    • podwieczorek
  • opłata na Wyprawkę przedszkolną tj. artykuły plastyczno-techniczne itp. ( 100 zł na rok szkolny)
ZAJĘCIA DODATKOWE - koszt wliczony w wysokość opłaty stałej:
  • Zajęcia rytmiczno - muzyczne 2 razy w tygodniu
  • Zajęcia gimnastyczne 2 razy w tygodniu
  • Zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu
  • Religia - 1 raz w tygodniu
  • Zajęcia logopedyczne 1 raz w tygodniu
  • Zumba – 2 razy w miesiącu
ZAJĘCIA DODATKOWE - płatne:
  • Logopeda 20zł /za 1 zajęcia
  • Zajęcia taneczne 35 zł za miesiąc
  • Warsztaty plastyczne 80 zł / miesiąc 50 min.