Oferta

W naszym przedszkolu staramy się zapewnić wychowankom jak najlepsze warunki sprzyjające prawidłowemu rozwojowi, zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz budowaniu systemu wartości i prawidłowych postaw moralno - społecznych.

W CODZIENNEJ PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJ PRAGNIEMY DBAĆ O:

• rozwijanie dziecięcej kreatywności w działaniu i myśleniu.
  • różnorodną aktywność twórczą dziecka,
  • zgodne współdziałanie w zespole dziecięcym,
  • możliwość samorealizacji i osiągania sukcesu przez dziecko,
  • interesujące zabawy i zajęcia prowadzone przez nauczycieli i instruktorów zajęć dodatkowych.

PRZEDSZKOLE OFERUJE:

• różnego rodzaju imprezy i zabawy integracyjne na terenie placówki
  • (Bal Wszystkich Świętych, Mikołajki, Spotkania Wigilijne, Dzień Babci i Dziadka, Bal Karnawałowy, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka itp.),wspólne wykonywanie ozdób choinkowych i palm wielkanocnych, pieczenie ciasteczek i malowanie pisanek,
  • wycieczki
  • przedstawienia teatralne i koncerty muzyczne dla dzieci w przedszkolu i poza jego terenem
  • spotkania adaptacyjne dla dzieci nowych i ich rodziców w sierpniu
  • zajęcia dodatkowe: rytmika, gimnastyka, język angielski (codziennie), religia
  • konsultacje z pedagogiem.

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE OD 01.09.2024r:

Nasze przedszkole czynne jest przez 11 miesięcy w roku. Lipiec jest miesiącem wakacyjnym - placówka jest zamknięta.

Pracujemy od godz. 6:00 do 17:30.
Opłaty pobierane są z góry do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe i przedstawiają się następująco:

• Miesięczna opłata stała wynosi 690 zł, pobierana jest przez 11 miesięcy pracy przedszkola i nie podlega zmianie w miesiącu, w którym wypadają ferie - (*przedszkole zamkniete jeden tydzień ferii).
    W przypadku rodzenstwa, za drugie i kolejne dziecko opłata stała wynosi 345,00 zł.
  • Oferujemy trzy posiłki dziennie, tj.
    • śniadanie
    • obiadek dwudaniowy
    • podwieczorek
  • opłata na Wyprawkę przedszkolną tj. artykuły plastyczno-techniczne itp. (120 zł na rok szkolny)